Už som pracoval vo finančníctve ?

Zavedený systém práce pre rozvoj tímu:

Vo finančnom sprostredkovaní je Váš obrat závislý od toho, koľko klientov ste schopný dlhodobo servisovať. Pokiaľ máte na to ten správny systém a používate efektívne nástroje, tak môžete svoj obrat strojnásobiť. Náš vypracovaný systém umožní Vám aj Vášmu tímu zefektívniť aktivity, a tak priniesť vyšší zisk.

Som študent ?

Chcem zarábať a študovať zároveň.

Hľadáte niečo zmysluplné, zaujímate sa ako popri štúdiu vybudovať, v čom bude pokračovať ? Veľa študentov vníma štúdium ako stratu času. Poďte sa pozrieť ako sa to dá skvele spojiť.

Finančníctvo je pre mňa neznáme ?

Obávam sa či je to pre mňa.

Strach zo zmeny je prirodzený a všetko, čo je nové sa zdá zložité. Poznám to z vlastnej skúsenosti. Máme vzdelávací systém a bude Vám pridelený kouč. Pokiaľ chcete výraznú zmenu v príjme a mať dostatok voľného času pre svojich blízkych, zastavte sa u nás na šálku kávy. Dohodnite si so mnou stretnutie.

Baví Vás svet financií alebo realít ?  Pridajte sa k nám ! Princípy úspechu už máme vo svojom DNA 🙂

INOVÁCIE - v dnešnej dobe sú nevyhnutné a výrazne dokážu zvýšiť Vašu EFEKTIVITU. Máme nástroje na profesionálny zber údajov, k príprave plánu pre klientov.  Nájdete aj nástroje na porovnanie riešenia pre klientov.

FAIR PLAY - hráme fér. Klient je u nás na prvom mieste. Od spokojnosti klienta sa odvíja ziskovosť firmy. Čím sú klienti s našimi službami spokojneší, tým viac odporúčaní dostávame. Spolupracovník je u nás naším klientom. Od spokojnosti spolupracovníkov sa odvíja rast firmy. Firma je tak kvalitná ako sú kvalitný ich členovia. Pre mňa je to otázka cti. 

Pozícia finančného konzultanta patrí dlhodobo k veľmi dobre plateným profesiám. Našim cieľom je pomôcť vám dosiahnuť finančnú nezávislosť a poskytnúť vám priestor na vlastnú realizáciu a aktívne riadenie svojho osobného aj kariérneho rozvoja.

Poskytneme Vám unikátne motivačné a stabilné zázemie. Záleží nám na spoločnom úspechu. Máme jasné a otvorené pravidlá a podmienky pre dosiahnutie kariérneho rastu. Otvorený a transparentný odmeňovací systém je pre nás samozrejmosťou.

Aby ste svoju kariéru naštartovali čo najlepšie, poskytneme vám potrebnú marketingovú aj informačnú podporu.