Pridajte sa k nám a pomôžeme  vám až strojnásobit vaše zisky

Dosiahnuť úspech v živote či obchode, garantovane znamená dosiahnuť aj neúspech. Som presvedčená, že jedine neúspech nás dokáže niečomu naučiť a posunúť vpred.

Baví Vás svet financií alebo realít ?  Pridajte sa k nám ! Princípy úspechu už máme vo svojom DNA :)

INOVÁCIE - v dnešnej dobe sú nevyhnutné a výrazne dokážu zvýšiť Vašu EFEKTIVITU. Máme nástroje na profesionálny zber údajov, k príprave plánu pre klientov.  Nájdete aj nástroje na porovnanie riešenia pre klientov.

FAIR PLAY - hráme fér. Klient je u nás na prvom mieste. Od spokojnosti klienta sa odvíja ziskovosť firmy. Čím sú klienti s našimi službami spokojneší, tým viac odporúčaní dostávame. Spolupracovník je u nás naším klientom. Od spokojnosti spolupracovníkov sa odvíja rast firmy. Firma je tak kvalitná ako sú kvalitný ich členovia. Pre mňa je to otázka cti. 

Pozícia finančného konzultanta patrí dlhodobo k veľmi dobre plateným profesiám. Našim cieľom je pomôcť vám dosiahnuť finančnú nezávislosť a poskytnúť vám priestor na vlastnú realizáciu a aktívne riadenie svojho osobného aj kariérneho rozvoja.

Poskytneme Vám unikátne motivačné a stabilné zázemie. Záleží nám na spoločnom úspechu. Máme jasné a otvorené pravidlá a podmienky pre dosiahnutie kariérneho rastu. Otvorený a transparentný odmeňovací systém je pre nás samozrejmosťou.

Aby ste svoju kariéru naštartovali čo najlepšie, poskytneme vám potrebnú marketingovú aj informačnú podporu.

Už som pracoval vo finančníctve ?

Zavedený systém práce pre rozvoj tímu:

Vo finančnom sprostredkovaní je Váš obrat závislý od toho, koľko klientov ste schopný dlhodobo servisovať. Pokiaľ máte na to ten správny systém a používate efektívne nástroje, tak môžete svoj obrat strojnásobiť. Náš vypracovaný systém umožní Vám aj Vášmu tímu zefektívniť aktivity, a tak priniesť vyšší zisk.

Som študent ?

Chcem zarábať a študovať zároveň.

Hľadáte niečo zmysluplné, zaujímate sa ako popri štúdiu vybudovať, v čom bude pokračovať ? Veľa študentov vníma štúdium ako stratu času. Poďte sa pozrieť ako sa to dá skvele spojiť.

Finančníctvo je pre mňa neznáme ?

Obávam sa či je to pre mňa.

Strach zo zmeny je prirodzený a všetko, čo je nové sa zdá zložité. Poznám to z vlastnej skúsenosti. Máme vzdelávací systém a bude Vám pridelený kouč. Pokiaľ chcete výraznú zmenu v príjme a mať dostatok voľného času pre svojich blízkych, zastavte sa u nás na šálku kávy. Dohodnite si so mnou stretnutie.

Náš tím

Sme najlepší tím na Slovensku už tretí rok za sebou

Patrícia Balkó

Regionálna riaditeľka pre Broker Consuliting
Som zodpovedná za vedenie a riadenie obchodného tímu. Vzdelávam, koučujem, trénujem, mentorujem a lektorujem.

Alexander Balkó

Finančný a realitný špecialista