Dosiahnuť úspech v živote či obchode,

garantovane znamená dosiahnuť aj neúspech. Som presvedčená, že jedine neúspech nás dokáže niečomu naučiť a posunúť vpred. 

Baví Vás svet financií alebo realít ? Pridajte sa k nám !  Princípy úspechu už máme vo svojom DNA 🙂

INOVÁCIE - v dnešnej dobe sú nevyhnutné a výrazne dokážu zvýšiť vašu EFEKTIVITU. Máme nástroje na profesionálny zber údajov k príprave plánu pre klientov. Nájdete aj nástroje na porovnanie riešenia pre klientov. FAIR PLAY - hráme fér.

Klient je u nás na prvom mieste. Od spokojnosti klienta sa odvíja ziskovosť firmy. Čím sú klienti s našimi službami spokojneší, tým viac odporúčaní dostávame.

Spolupracovník je u nás naším klientom. Od spokojnosti spolupracovníkov sa odvíja rast firmy. Firma je tak kvalitná ako sú kvalitný ich členovia. Pre mňa je to otázka cti. 

 

Hovorí  sa že: "Peniaze nie sú všetko." V skutočnosti si všetko kupujeme práve za peniaze...

Moja skúsenosť

Aj s rovnakými príjmami budú vaše financie rásť. Finančný plán pomáha ľudskej povahe udržať poriadok a maximálne zhodnotiť vaše príjmy. Vyberáme pre vás prostredníctvom analytických nástrojov to, čo skutočne potrebujete.

S čím sa na mňa obracajú klienti

To čo klienti so mnou najčastejšie riešia sú ich kľúčové ciele ako financovanie bývanie, istota príjmu, Finacovanie bývania, Istota príjmu, budúcnosť detí, dôstojný dôchodok alebo financovanie podnikateľskej činnosti.

Najčastejšie chyby

Ľudia sú naučený platiť všetkým naokolo, ale nie sebe. Časť peňazí, ktoré dnes končia v zisku bánk a finančných inštitúcií, môžu končiť vo vašej peňaženke. Získate tak prostriedky na ciele, ktoré by ste si inak nemohli dovoliť. Využívaju sa produkty, ktoré sú predražené, alebo úplne zbytočné.

Ako to s nami prebieha

Dohodneme si stretnutie v online svete, alebo osobne, podľa Vašej žiadosti. Predstavíme Vám našu službu a zodpovieme si základné otázky týkajúce sa Vašich cieľov a možností. Následne pre Vás pripravíme riešenia a Vy si vyberáte to najvhodnejšie pre Vás. Samozrejme my Vám vieme dať odporúčanie, ale to Vás k ničomu nezaväzuje.

Náš tím

S dôverou sa na nás obráťte s otázkami, prepočtami, alebo len ak sa chcete presvedčiť, že robíte všetko správne.

Patrícia Balkó

Regionálna riaditeľka
Som tu ako podpora pre svojich spolupracovníkov. Som tu pre svojich klientov, ktorím pomáham dosahovať kľúčové ciele pomocou plánovania a odborných konzultácií v oblasti realít a financií.

Alexander Balkó

Finančný a realitný špecialista

Marek Pavkov

Manažér

Dominik Mako

Manažér
Venujem sa financiám od roku 2006, od 2016 pomáham aj v oblasti realít svojim klientom. Mojou prácou je pomáhať ľuďom plniť si ich ciele a vďaka spokojným klientom si plním ja tie svoje. Som tu pre Vás a nie pre finančné inštitúcie. Jednoducho Financie a Reality Spolu 🙂

Martina Derzsyová

Finančný a realitný špecialista

Marián Málek

Manažér
Pôsobím v Banskobystrickom kraji. Pokiaľ Vás trápia finančné ťažkosti a ste zvedavý ako dosiahnúť finančnú nezávislosť, kontaktujte ma

Róbert Fábry

Finančný a realitný konzultant
Pracujem ako finančný konzultant a realitný maklér v regióne Poprad, Kežmarok, Vysoké Tatry a okolie. Pomáham svojim klientom zorientovať sa vo svete finančných produktov. Vediem ich k budovaniu majetku a pomáham im pri plnení či už krátkodobých alebo dlhodobých cieľov.

Referencie

Parícia je človek, ktorý ostáva človekom aj pri riešení ťažkých otázok v rámci rozhodovania, motivovania ľudí a hľadania riešení. Dokáže dať obyčajným veciam, ktoré sa týkajú obchodu, nový rozmer. Má svoj pohľad, ktorý nekopíruje zabehnuté štandardy, ktoré sú zbytočne priemerné. Preto jenoznačne odporúčam spoluprácu s ňou ľudom, ktorí nechcú stáť na jednom mieste, chcú sa rozvíjať dopredu a byť úspešný na základe vlasných meradiel.
Martina DerzsyováFinančný konzultant a realitný špecialista
Patrícia je vynikajúci líder a manažér zároveň. Oceňujem u nej hlavne snahu o neustále dosahovanie cieľov a pomoc svojim spolupracovníkom.
Július RusnákGenerálny riaditeľ Broker Consulting
Patrícia Balkó je skvělá manažerka. Spolupráce s ní je vždy na profesionální úrovni.
Radek Henik